Home » Suusareisid » Suusareisid Livignos 13.03 -20.03 ja 10.04-17.04 2021

Ulve Roomas

Tere tulemast minu kodulehele!

Suusareisid Livignos 13.03 -20.03 ja 10.04-17.04 2021

SKIPASS  nädal 13 märts – 20 märts. 2021

Hinnad on antud koos transfeeriga Milano – Livigno – Milano. Appartament majutused algavad hinnast 380,00€ . Pakkuda on siia nädalasse ka  Livigno keskuse 4 tärni hotelli ( hommikusöök hinns) pakett hinnaga 620,00€ inimene.

SKIPASS FREE nädal 10 aprill – 17 aprill 2021

Hinnad on antud koos transfeeriga Milano  – Livigno – Milano. Appartament majutused algavad hinnast 380,00€. Asukoht Carosello 3000 tõstuki juures.

Livigno on imeline asula kõrgusel 1600mja just selle kõrguse pärast nimetataksegi teda Euroopa Väikeseks Tiibetiks. Lisaks sellele on Livigno

kantud  ka Euroopa parimate suusakuurortite nimekirja eelkõige tema kórgetasemeliste lumeparkide olemasolule mõlemal mäenõlval. Siin asub Euroopa parimaks snow-pargiks tituleeritud lumelaudurite keskus (vaata siit)

Siin on lumi garanteeritud ka aprillikuus, mistõttu kevadine päike ja suurepärased rajad annavad selles autentses suusakúlas super puhkuse. Keskuse suurimad plussid on vähene rahvastatus ja ülihea kvaliteediga tugevpõhjalised laiad rajad. Tõenäoliselt ei pea mainimagi, et suusapäeva lõpust ei puudu Livignos kunagi ka üks korralik after-ski!

Rajad Livignos on nagu ikka esindatud kõikidele tasemetele:

12 musta, 37 punast ja 29 sinist. Kelle soovi murdmaad soita, siis teadke, et just Livignos on käinud treenimas ka Andrus Veerpalu ja siinne 39 km suur ring on hea variant kõigile, kellele mäenõlvad ei ole meeltmooda. Vaata Livigno mägede kaarti siit .

Lastele ja algajatele on kergeid õpperadu hulga, mistõttu on Livigno ka fantastiline paik nendele, kes suusatamises algajad. Suusaõppeid soovijatele viib lábi meile paljudele juba tuttavaks saanud Matteo. Loe suusakooli kohta siit

 

 Millise lennuga 13  – 20 märts?     Info täpsustamisel

 Millise lennuga 10-17 aprill?          Info täpsustamisel

Tänu oma kauaagesele eraldatusele ja raskesti ligipääsetavale asukohale, on Livigno säilitanud oma majandusliku autonoomia ja tax-free kauplusi on linnakeses hulgaliselt. Restorane on Livignos igale maitsele ja kuna meie majutused on appartamentides, siis on ka igal õhtul soovijatega võimalus minna kohalike erinevate maitsete maailma.

Kindlasti ei saa mainimata jätta et reisi ajal saaksime huvilistega külastada ka kohalikku meiereid , kus saate imehead juustu nii proovida kui ka kaasa osta. Teine oluline Livigno toiduaine, mida kindlasti peaks teadma ja miks mitte ka kodustele viia, on bresaola.
  • Bresaola Alta Valtellinast on üle Itaalia tuntud kõige kvaliteetsem loomalihast kuivatatud toorsink. Ajaloolised dokumendid annavad teavet, et loomaliha kintsu soolamist sealses piirkonnas harrastati juba 1400 aastast ning alguse on bresaola tootmine saanud liha pikaajalise säilitamise vajadusest. Tegemist on tõeliselt maitsva, pehme ja delikaatse piirkonnale kuulsust toonud produktiga, mida alles hiljuti on hakatud tootma ka teistes Itaalia piirkondades. Üks tükk bresaolat mahub igasse kohvrisse!

Kes soovib päevale lõõgatavat õhtut tahab, võib külastada Euroopa suurimat SPA keskust AquaGranda, sest mis saaks olla parem kui mõnusad saunad ja erinevad massaažid pärast pikka sportlikku päeva. Lisainfot Aqua Granda kohta leiad siit.

 

  • Livigno on Euroopa Euroopa telemargi harrastajate keskus. Siin toimuvad igal kevadel, kui laiad Trepalle rajad on Telemargitajatelemargi harrastajatele perfektses vormis, maailma telemarkurite fantastilised kokkusaamised. Hulgaliselt üritusi, kontserte, tantsu ja võistlusi, õhtusöögid mägihüttides ja Val Federia maksi grilliõhtu. Eelmise aasta osavõtjate arv oli 2000 inimest 30 eri riigist, sealhulgas Austraaliast ja Bahaamast. Juba 25. korda saab aastal 2019 toimuma üritus, mis on saanud maailma kuulsuse, üritus mis sobib igas vanuses suusatajtele – eelmise aasta kõige vanemad osalejad olid sünniaastaga 1934 ja kõige nooremad lausa 3 aastased. Livigno muutub sel nädalal tõeliselt teatrilavaks, kus kõik on kõikide sõbrad, sest kõik armastavad ühte ja sedasma…telemarki! Vaba sootsium suhtleb vabalt ka laudurite ja uuema suusastiili harrastajatega;)

Livigno parim suusainstruktor Matteo Luchina (huvi korral küsi infot)

 

Varustuse laenutus: Soovitan neile, kel vaja kohapealt laenutada meie majutuskoha enda superlaenutust Sport 3000, kus garanteerin teile parimad hinnad ja absoluutse garantii abivajamise korral.

Suusaõpe: Mäesuusatamise ja telemargi õppimise soovijatele pakun Livigno parimat suusainstruktorit Matteod. Soovi korral on sellest vaja ette teatada, sest mitte  just kõik ei saa tiheda töögraafiku tõttu tema käe all õppida.

Küsimuste ja ideede puhul võta minuga kindlasti ühendust

 

 

Jaga

4 Responses to Suusareisid Livignos 13.03 -20.03 ja 10.04-17.04 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone