Home » Reisid Itaalias » Veneetsia ja Verona Arena ooperietendused 26.06-29.06.2020

Ulve Roomas

Tere tulemast minu kodulehele!

Veneetsia ja Verona Arena ooperietendused 26.06-29.06.2020

 

26.06-29.06.2020

Grupi suurus 30 pax

Hinnas sisalduvad

  • Lennupiletid Tallinnast Veneetisasse ja tagasi
  • Bussi ja giidi teenus
  • Veetaksod Veneetisas
  • Teretulemast vastuvòtt Veneetisa hotellis
  • Kolm lõunasööki ja üks aperatiiv
  • Palazzo “Te” sissepääs
  • Villa “Valmarana ai Nani” sissepääs
  • Hotell , kahesed toad, hommikusöögid.
Lennugraafik
26.juuni Tallinn – Helsingi  06.05- 06.40/ Helisngi – Veneetsia 07.15 – 09.15
29. juuni Veneetisa- Helsingi 19.15 -23.05 /Helsingi- Tallinn 23.45 – 00.20 (+1)

1 päev 26.06 TERETULEMAST VENEETSIASSE 

Kell 4.00  kogunemine Tallinna lennujaamas.

Saabumine kell 09.15 Itaaliasse ja kohtumine giidiga. Sõidame veetaksodega Veneetsia Marco Polo lennujaamast hotelli Veneetsias  „Agli Alboretti“ https://aglialboretti.com/ või sarnases.

Majutamine hotelli , vastuvõtuks soolased suupisted ja klaas vahuveini , ning pärast seda teeme tutvuse Veneetisa ajaloo ja saladustega. Lõunatame „Taverna Dei Dogi“, vaba aeg puhkuseks, shoppinguks, Palazzo Ducale külastamiseks vms ja õhtul soovijatele ooperietendus Veneetsia kuulsas ooperiteatris „La Fenice“   või Veneetsia muusikute kontsert Vivaldi Barokkmuusikast

 

Kell  19.00 Gaetano Donizetti ooper „ Roberto Devereux”

2 päev 27.06 VERONA.

Pärast hommikusööki hotellis kell 10.30 sõidame veetaksodega Tronchetto saarele, kust edasi liigume transfeerbussiga Veronasse.

Majutus hotellidesse

Pärast hotellidesse sisseseadmist suundume väikese puhkuse jàrel tutvuma Verona linnaga

UNESCO maailmapärandisee kantud Verona on tuntud kui Shakespeare traöödia ”Rome ja Julia” toimumise paik. Samas on linnake kuulus ka roosa marmori, 2000 aastase vanuse amfiteatri ja suurte messide korraldamise poolest. Linnas on kaks suurt väljakut, millest piazza Bra on elegantne kohvikute väljak 15 sajandist ning Piazza delle Erbe kuulus rooma aegne foorum, kus keskajast saati on juba asunud turg.Samas lähedal on ka Piazza degli Signori, kus perekond Scaligerite ajast on säilinud linna valisushoone, kohtuhoone, kõrge Torre dei Lamberti mille tipust avaneb suurepärane vaade kogu linnale ning valitseva perekonna rikkalikud hauad. Käime teiega külastamas kunsti ja kultuurikantse nagu Verona Duomo ja San Fermo, näeme vana roomlaste silda ja säilinud linnaväravaid.  Jalutuskäigu lõpetame aperatiiviga Dante Kohvikus. Vaba aeg linnas õhtuseks passeggiataks. https://www.caffedante.it/

Kell 21 .30 ooperietendus Verona Arenal Giacomo Puccini “Turandot” Rezii – Franco Zeffirelli.

3 päev 28.06 MANTOVA 

Pärast hommikusööki sõidame Lombardia maakonda, et külastada  üht tuntumat renessansiaja linna Mantova´t, mis on kantud UNESCO maailmapärandi ja Itaalia kaunimate väikelinnade nimekirja. Linnas külastame PalazzosseTe´d.15. ja 16. sajandi õukonnaelu dikteeris siin vürst Gonzaga . Tema ema Isabella  d´Este on kogu Itaalia ajaloo üks nimekamaid persoone, kelle kutsel on Mantovast läbi käinud suurel hulgal maailmakuulsaid kunstnikke jättes siinsetesse paleedesse, kirikutesse ja linnatänavatele oma loomingut. Linna renessansiaegne keskus pole suur ja on seega kergesti avastatav. Kõík siin hingab kuulsate intellektuaalide südamerütmis.

Muide, ka Verdi kuulus ooper ”Rigoletto ” on paigutatud just Mantova linna õukonda aga sellest loost räägime lähemalt kohapeal Rigoletto kuju juures.

Tagasiteel peatume lõunasöögiks kell 14.00 imekaunis veskite väikelinnas Borghetto .

Linnake asub nii nagu Mantovagi, ajaloolisel siiditeel ja piirkonnas on ùle Itaalia kòige kuulsamad  tàidetud pastad. Lõunaks maitsemegi kohalikke käsitööna valmistatud tortelle..

Kuulus borgo on kantud Itaalia kaunimate linnaksete nimekirja.

Tagasi Veronasse jõuae c.a. kell 18.00

Kell 21.30  Jonas Kaufmann Gala Event Verona Arenal 

4 pàev  29.06. VICENZA . VENETO VILLA EMBUSES

Pärast hommikusööki teeme chek out hotellidest ja hakkame sòitma Veneetisa poole.  Teeme peatuse arhitekt Palladio sünnilinnas Vicenza, kus lisaks tüüpilisele arhitektuurile 16 sajandist saate külastada ka teatriajaloo esimest hoonet “Teatro Olimpico”.   Edasi suundume lähedal asuvasse Veneto villasse “Valmarana ai Nani” .Veneto villad on ainulaadsed kogu Euroopas ja ükski piirkonna reis ei saa mööduda ilma ühte nendest külastamata. Lisaks visiidile on meie reisi lõpetamas villale omane lõunasöök.

Kell 17.30 oleme tagasi Marco Polo lennujaamas.

.

  •  Reisist osalemise soovist teatada palun Comtour reisifirmasse.

Jaga

2 Responses to Veneetsia ja Verona Arena ooperietendused 26.06-29.06.2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone