Home » Mida teha Roomas » Igavese Linna suursündmused , megakontserdid 2020

Ulve Roomas

Tere tulemast minu kodulehele!

Igavese Linna suursündmused , megakontserdid 2020

See et Rooma on kui muuseum ja siin monumentide linnas on mõnikord ehk isegi kerge hirm ennast lahti lasta ajaloolist või siis kohustuslikust jäätise söömisest, klaasist vahuveinist kuumal suvepäeval.   Küll saab aga neid viimaseid nautida ka monumentidest veidi puhates ja osaledes mõnel suursüdmusel nagu näiteks väga kuulsal tenniseturniiril või ratsavõistlusel… mõnel kontserdil või vaadates roof gardenist Itaalia kuulsaima jalgrattaturniiri finaali Colosseumi lähedal.

PIAZZA DI SIENA – 27 – 30 mai 2021 . AJALOOLINE RAHVUSVAHELINE RATSAVÕISTLUS (CSIO).

Sellel aastal ilma publikuta sest on Covid………………..

Villa Borgheses toimuvad iga aasta kevadel rahvusvahelised ratsavõistlused, milliseid saate jälgida suurepärsetl ilma piletit ostmtagi murul või treppidel istudes. See on Rooma linn aristokraatide päralt olev võistlus, milline kuulub kindlasti intelligentseid ja kõrgel tasemel sündmusi armstavate inimeste tegevuskalendrissse.   Slow, villa park, imelised hobused, rahvusvaheline seltskond, demonstratsioonid viimasel päeval võistlusi sulgemas, jalutuskäik ja puhkus kõik koos on vabalt valitud ajal vabalt valitud aja jooskul kindlasti ajaloost meeli jahtuav tegevus.

piazzadisiena.it 

FORO ITALICO – 04 -17 mai 2021. RAHVUSVAHELISED TENNISEVÕISTLUSED BNL D ´ITALIA

Igal kevadel toimuvad pea kuu aega kestvad kõrgetasemelised tenniseturniirid , milliseid peetakse Roomas juba 1935 aastast . Siia tulemiseks aga peaksite ennast alati juba varakult  varustama ka piletiga. Maailma tippude hulgas on siin osalenud ka eestlased – 2018 olid nendeks Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi.

Tenniseturniiri kodulehekülg

OLÜMPIASTAADIONIL JALGPALLITURNIIRID

Pärast kirikuid ja palazzosi Rooma linnas, kes jalgpallist huvitatud, siis kodumajutusest läheb buss nr. 628 otse staadionile. Energilised turniiride jälgijd haaravd teidki endaga kaasa, eriti kui satute vaatama AS Roma või Lazio mänge ! Piletite ostmiseks on vajalik näidata ka oma ID kaarti !

Suveperioodil on turniirid enamasti lõppenud ja asendunud megakontserditega staadionil, aga kevdel ning sügisel on valikut peaaegu igaks päevaks. 2020 UEFA neli võistlust  – avamine 12 juuni,  14 -s mäng 17 juuni , 26 mäng -21 juuni ja 48 mäng – 4 juuli , mis on plaanitud Rooma Olümpia Staadionile, on aga need, mille tarvis on piletid ära osta vaja väga varakult!!

Lähemalt kava jälgimiseks on

Staadioni kodulehekülg 

MEGAKONTSERDID ROOMAS.

  •  AUDITOORIUMIS 

Piletid ja kava.

11.06 / 15.07  TIZIANO FERRO

13.07 RAMMSSTEIN

20 .06. VASCO ROSSI

10.10  EMMA

03. 12 GIANNA NANNINI

12. 12 MODA´

Jaga

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone